DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ?

W Amazis wierzymy, że uprawy utrzymane w wysokiej kulturze dają plony o najwyższej jakości.

CZYNNIKI SUKCESU

profesjonalne maszyny do zbiorów warzyw w fazie dojrzałości technicznej, pozwalające na uzyskiwanie wysokiej wydajności przy minimalizowaniu uszkodzeń podczas zbiorów
specjalistyczne jednostki transportowe do dystrybucji warzyw „z pola” jak i do odbiorców
magazyny: logistyczny i sortowni wyposażone w komory chłodnicze z kontrolowaną atmosferą oraz komory przechowalnicze, suszarnicze wraz z instalacją suszarniczo-wentylującą
linie technologiczne i urządzenia do ważenia, sortowania, układania i pakowania warzyw korzeniowych
linie technologiczne i urządzenia do rozładunku, ważenia, sortowania, układania i pakowania warzyw cebulowych i korzennych
linia do ocierania, obierania, krojenia, szatkowania i pakowania warzyw, w tym w opakowania hermetyczne (na potrzeby porcji cateringowych)

ZASIĘG

dostarczamy warzywa i owoce do polskich oraz zagranicznych sieci handlowych, sklepów detalicznych i hurtowni
współpracujemy z innymi uczestnikami rynku polskiego: producentami i grupami producentów rolnych
współpracujemy z zagranicznymi grupami producentów rolnych, m.in. z Hiszpanii, Włoch, Grecji i Holandii
współpracujemy z inwestorami, polskimi i zagranicznymi, w zakresie nowych wdrożeń (również w ramach układów kapitałowych)

Dążymy do uzyskania najwyższej jakości produktu oraz zachowania pełnej kontroli nad bezpieczeństwem i jakością produkcji, potwierdzonej międzynarodowymi certyfikatami.

MISJA

Koncentrujemy się na maksymalnym wykorzystaniu posiadanego potencjału produkcyjnego, technologicznego i magazynowego do produkcji i całorocznej dystrybucji warzyw oraz owoców, produkowanych zgodnie z najwyższymi standardami jakościowymi.

WIZJA

Dążymy do ciągłego zaspokajania preferencji nabywczych odbiorców oraz konsumentów owoców i warzyw poprzez wdrażanie innowacyjnych rozwiązań w obszarach produkcji warzywno-owocowej, technologii magazynowania, dystrybucji jak i kultury organizacyjnej w przedsiębiorstwie.

INNOWACJE

Posiadamy nowoczesną infrastrukturę techniczną oraz technologiczną, poszukujemy i wdrażamy innowacje w zakresie upraw, technologii zbiorów, magazynowania i dystrybucji.

DĄŻENIA

Rozwijamy się, wykorzystując wsparcie unijne i podejmując inwestycje pozwalające na utrzymanie wysokich plonów, wolumenów wytwórczych oraz systematyczną rozbudowę potencjału produkcyjnego, magazynowego i logistycznego.

CELE

Dbamy o bezpieczeństwo współpracy, zapewniając kontrahentom z polskich
i zagranicznych sieci handlowych, sklepów detalicznych oraz hurtowni nieprzerywany dostęp do wysokojakościowej oferty warzywno-owocowej, dostosowanej do bieżących potrzeb nabywczych.

GWARANCJE

Działamy z powodzeniem od 2009 roku, sukcesywnie pracując na pozycję lidera w branży warzywno-owocowej, w kraju i za granicą. Bazujemy na doświadczeniu własnym oraz doradztwie technicznym ze strony specjalistów ds. warzywnictwa.